lozeczka-dzieciece

Komplet pościeli do łóżeczka z kolekcji Korona - 4 części Baldachim z tiulu - miętowe

Komplet pościeli do łóżeczka z kolekcji Korona - 4 części

Więcej informacji


181 PLN

Dostępność: 14 - 30 dni

Komplet pościeli do łóżeczka z kolekcji Korona - 4 części

 

W skład kompletu wchodzą: 

1. Poszewka na podusię 40x60 cm zapinana na kryty zameczek.
2. Poszewka na kołderkę 100x135cm zapinana na kryty zameczek. Na środku poszewki znajduje się śliczna aplikacja z koroną i wyhaftowanym napisem: "Little Price" - dla chłopca lub "Little Princess" - dla dziewczynki. Ten sam motyw powtarza się na innych elementach pościeli tworząc elegancką i uroczą całość!
3. Ochraniacz na szczebelki 30x170 cm zagłówek jest wyższy- 40 cm, lekko zaokrąglony, lepiej dopasowuje się do każdego łóżeczka. Dodatkowo brzegi całego ochraniacza są pogrubione, co gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo Waszego Dziecka. Zagłówek ozdobiony śliczną aplikacją z koroną i wyhaftowanym napisem: "Little Price" - dla chłopca lub "Little Princess" - dla dziewczynki. Ochraniacz wypełniony jest grubą warstwą sprężystej włókniny silikonowej, antyalergicznej. Odpowiednio skrojony i uszyty, z długimi mocnymi troczkami z tej samej tkaniny, nasz ochraniacz ładnie się układa na łóżeczku nawet po wielu praniach.

4. Baldachim z tiulu 160x250 cm.
Największy baldachim na rynku, dzięki temu zawsze będzie się ładnie układał, można go mocno pomarszczyć wokół łóżeczka lub zamocować na dłuższym boku łóżeczka. Długość baldachimu sięga prawie do ziemi, poniżej dolnych szczebelków łóżeczka, nie będzie więc wpadał do łóżeczka, jak to się często dzieje przy tańszych pościelach, oszczędnie krojonych.
+ Wiszące kółeczka + kokarda. Dwa wiszące kółeczka, z miękkim wypełnieniem - słodkie uzupełnienie kompletu pościeli. Idealnie pasują do kółeczek w koronie na ochraniaczu, przyciągną uwagę Maluszka w pierwszych miesiącach życia zastępując karuzelkę. Dodatkowo piękna gruba kokarda na przód baldachimu z tkaniny lub kokarda z tiulu (doszyta do baldachimu z tiulu) - efektowne zwieńczenie całości!

        
Cały komplet pasuje na łóżeczko 120x60 cm.


W zamówieniu prosimy potwierdzić czy pościel ma być w wersji dla chłopca "Little Price" lub dla dziewczynki "Little Princess"

 

W kolekcji Korona można kupić szeroką skalę dodatkow:

- Łóżeczko                

- Rożek zwykły lub usztywniany  

- Przybornik z kieszonkami                

- Śpiwór                    

- Torba na zabawki                                     

- Kosz wiklinowy dla niemowląt itd.

Kategorie

Newsletter

Koszyk  

(pusty)
Reklama