lozeczka-dzieciece

MEGA zestaw Tipi: Namiot+mata+poduszki- kratka szara i turkus

MEGA zestaw TEEPEE Tipi

Więcej informacji


544 PLN

Dostępność: Dostępne

Namiot tipi to świetna kryjówka dla Twojego dziecka na każdą porę roku. Idealnie sprawdzi się w mieszkaniu, na tarasie, balkonie czy ogrodzie. Ozdobi każde wnętrze i nada przytulności. Zmieści się nie tylko dziecko, ale również rodzic, który z chęcią poczyta bajki do snu. Namioty dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je bardzo łatwo dopasować do wystroju wnętrza pokoju dziecka. Namiot jest bardzo duży. Wykonany został z dbałością o każdy szczegół, aby był jak najbardziej stabilny w czasie zabawy. Kije, które budują tipi, zostały ukryte w specjalnych tunelach i znajdują się na samym dole namiotu. Każdy z kijów ma długość 180 centymetrów, wykończony plastikową nakładką. Całkowita wysokość, na którą rozkłada się tipi, wynosi 150 centymetrów. Na dole dziecko ma do dyspozycji bardzo dużo miejsca. Średnica dolnej części tipi wynosi ok. 130 centymetrów. Materiał, z jakiego wykonano tipi, to 100% bawełna. Cały zestaw składa się z tkaniny, którą okryty jest namiot, są również kije, które budują namiot. Namiot posiada okienko z zasłonką. Wejście do namiotu posiada specjalne troczki, które można związać, tak aby dziecko miało swobodne przejście do namiotu i na zewnątrz podczas zabawy. Namiot przeznaczony jest zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Namiot jest lekki i łatwo się składa, więc można go swobodnie przenosić i przestawiać.
Mata dwustronna, dwukolorowa, przepikowana, wypełniona miękką antyalergiczną włókniną. Wyposażona jest w specjalne troczki, które można przymocować na spodzie stelaża, dzięki czemu namiot jest jeszcze bardziej stabilny.
Zestaw 3 poduszek, dopasowanych kolorystycznie do namiotu, każda w innym kształcie. Wykonane z atestowanej 100% bawełny, wypełnione tzw. sztucznym puchem, antyalergicznym.

• Wymiary tipi: wysokość stelaża: 180 cm, wysokość po rozstawieniu: 150 cm, wysokość namiotu w środku: 120 cm, szerokość podstawy: ok. 130/130 cm ,
• Tipi uszyte z wysokiej jakości 100% bawełny, kije wykonane są z drewna sosnowego,
• W skład zestawu wchodzi obszycie z tkaniny, 4 elementy drewnianego stelaża, sznurek mocujący, mata oraz zestaw 3 poduszek.

Kategorie

Newsletter

Koszyk  

(pusty)
Reklama