lozeczka-dzieciece

Wiklinowy kosz dla niemowląt Dobranoc - kremowy - My Sweet Baby

Wiklinowy kosz dla niemowląt Dobranoc - My Sweet Baby

Więcej informacji


1 011 PLN

kosz buda 78962-810

Dostępność: 14 - 30 dni

Wiklinowy kosz dla niemowląt Dobranoc - My Sweet Baby

 

Nowe modele koszy do spania dla niemowląt- luksusowa seria - z nowoczesnymi kolorami obszycia i aplikacją ze słodkim misiem na kołderce. 


Wiklinowy kosz do spania dla niemowląt renowmowanej firmy MY SWEET BABY, wiodącego europejskiego producenta takich koszy. Najwyższa jakość, tkaniny z certyfikatem Okotex i TUV.

Świetne rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i domów. Duże koła pozwalają na łatwe przestawianie kosza. Dzięki temu dziecko jest zawsze przy Was. Może także wygodnie spać na balkonie czy na ogrodzie - w koszu jest znacznie więcej miejsca niż w gondoli wózka.

Największe wymiary na rynku - pozwalają na dłuższe użytkowanie.
Wymiary całkowite: L 100 cm, B 70 cm, H 130 cm. Wymiary materacyka: 80x45 cm.

W komplecie: wiklinowy kosz, drewniane podwozie z 4 kółami , obszycie na kosz z 100% bawełny podszyte grubą warstwą miękkiej włókniny silikonowanej, obszycie na budę, poduszka i kołderka wraz z poszewkami, nowoczesny materacyk z grubej włókniny (4 cm grubości) z rozbieralnym pokrowcem.

Dodatkowe akcesoria, które można dokupić:
- materacyk kokosowy - 53 zł
- prześcieradełko frotte białe - 15 zł

Kosze MY SWEET BABY jako jedyne w Europie przeszły pozytywnie badania w laboratorium TÜV Rheinland na zgodność z normami PN-EN 1130-1:2001 oraz PN-EN 1130-2:2001 i posiadają certyfikat z badań TÜV. Są to jedyne w Europie kosze, które przeszły pozytywnie takie badania i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Kategorie

Newsletter

Koszyk  

(pusty)
Reklama