lozeczka-dzieciece

Wiklinowy kosz dla niemowląt z budką Wiszące serduszka Bialy

Wiklinowy kosz dla niemowląt z budką Wiszące serduszka

Więcej informacji


825 PLN

kosz buda 58962-123

Dostępność: 14 - 30 dni

Wiklinowy kosz dla niemowląt z budką Wiszące serduszka

 

Wiklinowy kosz do spania dla niemowląt renomowanej firmy MY SWEET BABY, wiodącego europejskiego producenta takich koszy. Najwyższa jakość, tkaniny z certyfikatem Okotex i TUV.

Romantyczne obszycie z bawełny i białego tiulu, z ozdobnymi serduszkami wokół kosza i na budzie. Woal w budce może służyć jako moskitiera.

Do wyboru 5 wersji kolorystycznych - biały, błękitny, zielony, różowy, kremowy. Inne kolory także dostępne.

Świetne rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i domów. Duże koła pozwalają na łatwe przestawianie kosza. Dzięki temu dziecko jest zawsze przy Was. Może także wygodnie spać na balkonie czy na ogrodzie - w koszu jest znacznie więcej miejsca niż w gondoli wózka.  

Największe wymiary na rynku - pozwalają na dłuższe użytkowanie.
Wymiary całkowite: L 100 cm, B 70 cm, H 130 cm. Wymiary materacyka: 80x45 cm.

W komplecie:
kosz, podwozie z 4 kółami , obszycie na kosz z 100% bawełny podszyte grubą warstwą miękkiej włókniny silikonowanej, obszycie na budę, poduszka i kołderka wraz z poszewkami, materacyk piankowy.

Kosze MY SWEET BABY jako jedyne w Europie przeszły pozytywnie badania w laboratorium TÜV Rheinland na zgodność z normami PN-EN 1130-1:2001 oraz PN-EN 1130-2:2001 i posiadają certyfikat z badań TÜV. Są to jedyne w Europie kosze, które przeszły pozytywnie takie badania i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Kategorie

Newsletter

Koszyk  

(pusty)
Reklama